Miłośnicy zwierząt, fani gier komputerowych, komiksów - każdy znajdzie coś dla siebie wśród nowości w bibliotece "Jedynki". W dniach od 8-10 listopada uczniowie klas 2-5 zostali zapoznani z nowymi książkami, zakupionymi do biblioteki szkolnej, w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021 - 2025.

Wśród nowości znalazły się tytuły, zaproponowane przez uczniów, podczas przeprowadzonego plebiscytu na wybór nowości do biblioteki szkolnej. Wszystkie zakupione pozycje znalazły chętnych czytelników, a do niektórych książek już ustawiają się kolejki do wypożyczenia.

Duże zainteresowanie nowościami czytelniczymi z pewnością świadczy o tym, że czytelnictwo w naszej Szkole stoi na wysokim poziomie.