25 kwietnia w świetlicy szkolnej miał miejsce quiz wiedzy dotyczący Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych skierowany do uczniów klas czwartych i piątych. Uczestnicy wykazali się szerokim zasobem wiadomości na temat wyżej wymienionych krajów anglojęzycznych. Wydarzenie to było również okazją do przyswojenia najważniejszych informacji związanych z ojczyzną Brytyjczyków i Amerykanów.  Każda osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie dotyczące wybranego przez siebie państwa, wzięła udział w losowaniu nagrody-niespodzianki. Szczęście uśmiechnęło się do Laury Kazimirczyk z kl.5c.

Gratulujemy uczestnikom, którzy znali właściwe odpowiedzi oraz dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział we wspólnej zabawie.